Dobrý den pane primátore,
již jsem viděl neobvykle rychle schválený návrh (nevím, kdy to posuzovali občané) na likvidaci hřiště v Pastýřské a chtěl bych Vás vyzvat, abyste nechal zpracovat konkurenční návrh na volnočasový prostor tamtéž, zahrnující Tržní náměstí a nechal se případně inspirovat panem Kupkou v Líbeznicích, jak jsme o tom spolu hovořili. A dejte občanům vybrat, co preferují.

Pan městský architekt Janďourek nemá ani vizi ani nápady na to, aby Liberec vedl k městu PRO LIDI a ne k městu a centru PRO AUTA.

Jak jste zaplevelili centrum parkovišti je naprosto proti všemu, co se dne v Evropě prosazuje a realizuje. Zasekli jste se v sedmdesátých letech a sedli jste na lep troubovi, který spočítal, že je třeba odvést 15000 aut denně novou Pastýřskou ze Šalďáku.

Prosím proberte se konečně a začněte myslet na lidi a ne na auta.

Ještě je čas to zastavit a dále nezadlužovat město naprosto nesmyslným projektem. Raději se postarejte, aby Papírové náměstí a jeho okolí nevypadalo jako Bronx a rovněž bývalé technické služby vedle Policie v Pastýřské dělají těžkou ostudu Liberci. Tam si klidně postavte parkovací dům o 20 patrech...

Zdravý rozum přeje

Pavel Rydvan

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Provoz tohoto webu je umožněn díky podpoře Ministerstva vnitra ČR, programu Prevence korupčního jednání.

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

Copyright © 2016 Náš Liberec;