Odbory občanům Liberce: Přijďte s námi diskutovat!

Prohlášení libereckých dopravních odborů: Zástupci libereckých odborů vyzývají všechny občany Liberce, kterým není lhostejný osud jejich města i celé země, aby přišli během dopoledne ve čtvrtek 16.6. k stávkové, informační kampani na liberecké Fügnerově ulici.

Pojďme debatovat o příčinách stávky i celospolečenské krize!

Chceme přesvědčit naše spoluobčany, že náš protest je i v jejich zájmu, že už nemůžeme a nadále ani nebudeme ovcemi a loutkami v rukou vlády, která bere pracujícím lidem a těm nejpotřebnějším, aby mohla opět zvýhodnit ty nejbohatší a spekulativní kapitál!

Všudypřítomná korupce a zneužívání veřejných prostředků (tedy peněz nás všech) ve prospěch úzké skupiny vyvolených a jejich politiků dovedly celou zemi do situace, kdy se hrozí státním bankrotem. Mají mu údajně zabránit „reformy“, které neznamenají nic jiného, než další ožebračování nevinných a poctivých lidí.

O nutnosti reforem mluví často ti samí politici z těch samých stran, které nám před dvaceti lety slibovaly blahobyt a demokracii. Namísto toho přivedli zemi k situaci, kde existuje přímá úměra mezi nárůstem korupce a oklešťováním základních svobod a sociálních jistot. Nejde jen o budoucnost naši, ale i o budoucí životy našich dětí!

Ať s námi souhlasíte či nikoliv, přijďte ve čtvrtek 16. června 2011 od 9:00 na libereckou Fügnerovu ulici ke stávkové tramvaji! Informační místo Vám bude k dispozici po celý den! Dialog, který vláda odmítá, je základem demokracie!

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
S dalším extrémním prodražením plánované rekonstrukce libereckého bazénu přichází koalice STAN/Starostů pro Liberecký kraj, ANO, ODS a Pirátů. Podle odpovědného náměstka Petra Židka z
Pedagogům z Ostašova dochází trpělivost se způsobem, jakým město s jejich školou nakládá. Rozhodli se proto napsat otevřený dopis určený vedení města. Ani jeden
Liberecký kraj je velkým stavebním firmám nakloněn. Dodavatelům silničních staveb vyplatí kraj za loňský rok navíc 68,26 milionu korun ve srovnání s tím, co
Vedení Liberce usiluje o vybudování kompostárny v Chotyni. Jak ale ukázal seminář pro zastupitele, který k tomuto tématu minulý týden svolal primátor Jaroslav Zámečník
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.