Zpráva dne: Syner získal prestižní ocenění z rukou kancléře Weigla

Ředitel liberecké firmy Syner Martin Borovička získal na Pražském hradě ocenění „100 ČESKÝCH NEJLEPŠÍCH“ v oblasti Doprava a stavebnictví“. Ocenění zástupcům firmy předal kancléř prezidenta republiky, profesora ekonoma Václava Klause, Jiří Weigl.

Jiří Weigl v roce 1997 doporučoval azerbajdžánskému prezidentovi na přání Václava Klause Viktora Koženého jako „průkopníka privatizačních procesů“. V poslední době je o něm slyšet ve spojitosti s jeho funkcí ve firmě Key Investments.

Přes obchody této firmy zázračně zbohatnul expremiér Stanislav Gross (ČSSD) a nedávno jejím prostřednictvím nakupovala akcie za 16 milionů matka již bývalého ministra průmyslu a obchodu Martina Kocourka (ODS).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kauza tunelování evropských dotací, kde byl odsouzen i liberecký hejtman Martin Půta, hýbe poslední dny nejen regionem, ale i médii napříč republikou. Pracovníci našeho
Další kauza, kterou otevřel a nejdůkladněji o ní informoval Náš Liberec, otřásá Libercem i Libereckým krajem. Hejtman za Starosty Martin Půta nepřekvapil: odmítl po
Včerejší odsouzení hejtmana Martina Půty z přijetí úplatku pravomoci a zneužití pravomoci kauze rekonstrukce kostela sv. Máří Magdalény poněkud zastínilo ostatní tresty v
Hejtman Libereckého kraje Martin Půta si platil služby svého soukromého informátora Jaromíra Dolanského, který pro něj sháněl kompromitující materiály na ostatní politiky a fungoval
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.