O výjimce paní primátorky

Tak nám paní primátorka udělala výjimku, když jaksi stojíce nad zákonem, povolila rachot a řev, který někteří takoví druzí z nás nazývají hudbou.

Muziku nechala z Vesce rozléhati se nad městem a silně rušiti ty, kteří takový randal poslouchat nechtějí, ale jaksi jim nic jiného nezbývá, že?

Telefonát na městskou policii byl striktně panem příslušníkem ukončen, prý státní policie má kompetence. Oni ne. Oni musejí respektovat názor potřeštěné účetní ze školky, která, aniž by se občanů zeptala na názor, povolila nechutný rachot v nočních hodinách.

Čeho všeho se tady v tom zničeném, nemorálním a zkorumpovaném městě ještě dočkáme? Jak je možné, že primátorka udělá výjimku ze zákona? To může asi dnes tedy kde kdo!!!

Petr Kohák, Liberec

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
„Habemus papam,“ chtělo by se říct, když člověk sleduje prezidentskou kampaň i její výsledky. Jako by nešlo o prezidenta, ale o náboženského monarchu. Spousta
„Zlo“. Tak jednoduchý, trefný a vše vypovídající transparent měl jeden z odpůrců Andreje Babiše v Liberci. Nicméně vzhledem k tomu, jak se Babišovi nepřátelé chovali v Liberci a
Pravicové koalice vládnoucí našemu městu i kraji, skoro v identické podobě, nadělily spoluobčanům pod stromeček (a ještě s předstihem) dvojí zdražení: dopravy a odpadů.
Verba docent, exempla trahunt. Slova učí, příklady táhnou, říká se od klasických dob a je to pořád pravda. Možná někomu skutečnost, že si primátor