Náš Liberec v novém kabátě

Jistě jste zaznamenali, že na webu poslední dobou nepřibývaly žádné nové články. Důvodem byla přestavba webu do nového formátu, který dnes představujeme Vám – našim čtenářům.

Při tvorbě webu jsme se snažili zpřehlednit strukturu webu. Zapracovali jsme také na vyhledávání, které Vám umožní najít články obsahující určité slovo nebo slovní spojení.

Co nového najdete na webu

  1. Vyhledávání – vyhledávání na novém webu Vám nabízí během zadávání textu seznam článků, které odpovídají hledanému výrazu. Po vyhledání všech odpovídajících článků můžete dál hledání upřesnit na konkrétní frázi. Hledání by tak mělo být jednodušší, přehlednější a rychlejší.
  2. Kalendář akcí – připravili jsme kalendář, kde najdete zajímavé akce, které v Liberci v daném měsíci proběhnou. I když v dnešní době jste upozorňováni na některé akce prostřednictvím sociálních sítí, zde najdete přehled akcí pro daný měsíc v ucelené podobě.
  3. Newsletter – souvisí s kalendářem. Můžete se zaregistrovat na našem webu a cca 2x do měsíce budete informováni o některých akcích e-mailem.
  4. Zastupitelstvo a Rada města – novinkou oproti starému webu je seznam zastupitelů a radních. Je uspořádaný stejně jako na stránkách města, ale doplněný o informace, kolik jednotlivý zastupitel nebo radní bere každý měsíc jako odměnu. V celkové odměně jsou započítány pouze částky, které dostává zastupitel každý měsíc z veřejných rozpočtů. Detailní rozpis odměn (za jednotlivé komise, výbory atd.) přineseme v příštích dnech.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
V souvislosti s odsouzením bývalého zastupitele za ANO Pavla Šulce, který byl v dopravním podniku uplácen stínovým majitelem společnosti BusLine Jiřím Vařilem, se minulý
V zatáčce u libereckého lomu, na ulici Kunratická, byl instalován pomník připomínající nacistickou bestialitu v našem městě v letech 1938-1945. V místě byl pracovní
Fakulta umění a architektury Technické univerzity Liberec, město Liberec i Liberecký kraj si zítra připomenou sto let od narození významného českého architekta, jehož život
Společnosti Metrostav a Metrostav Infrastructure přiznaly, že uplatili hejtmana Libereckého kraje Martina Půtu částkou 530 000 Kč v kauze kolem kostela sv. Máří Magdalény.