Spojení ODS a KSČM pod Ještědem, aneb v čem tkví sympatie novináře blízkého ODS ke komunistům?

Komunisté v rámci volebního boje rozpoutali podivnou volební kampaň svého lídra soudruha Mackovíka, který je díky dohodám komunistů s bývalou krajskou vládou ředitelem záchranky v Liberci. Soudruh Mackovík, jehož mediální vystupování se zcela vymyká normálnímu chování ředitele příspěvkové organizace, již od počátku nové vlády na kraji vede nevybíravou a osočující kampaň proti své nadřízené náměstkyni Zuzaně Kocumové (Změna pro Liberecký kraj).

V tomto zpolitizování záchranné služby je podporován nejen svou mateřskou komunistickou stranou, ale i částí opačně ideologicky orientované ODS, když se hlavním mluvčím této kampaně v poslední době stává novinář Zdeněk Soudný na webu provozovaném firmou SYNER.  

Obě strany se tak dojemně spojily ve snaze shodit v současné době nejvýznamnější političku Změny a poškodit tak Změnu co nejvíce před nadcházejícími volbami. Komunisté v Haló novinách dojemně opěvují statečnost svého lídra a obviňují Kocumovou z politických útoků, přestože je to zcela opačně – náměstkyně se od počátku pouze brání nevybíravým mediálním komunistickým praktikám podřízeného ředitele.

Hlásná trouba komunistů Haló noviny dokonce opěvuje a cituje novináře SYNERU Zdeňka Soudného, aby podpořila své vykonstruované tvrzení o korumpování Mackovíka „kmotrovskou dvojicí Absolon – Kocumová“ a údajně politicko-kmotrovské mafii, kterou má být v jejich estébáckých intrikách Změna pro Liberec.

Komunisté nelitují času ani finančních prostředků, aby zlikvidovali Změnu a před voliči z ní vyrobili stranu mafiánů. Jak si jinak vysvětlit, že tajně obíhají zastupitele s vykonstruovanými kompromitujícími informacemi na náměstkyni Kocumovou, a proč urputně zpochybňují výsledek kontroly na krajské záchrance, která odhalila nehospodárnost nakládání se svěřenými prostředky (kontrola byla naplánována ještě za dob ČSSD)? Jak si vysvětlit, že když vedení kraje přistoupí na forenzní audit hospodaření, tak maří jeho provedení a snaží se všemocně zpochybnit legitimnost výběru společnosti, která jej provádí?

Jak si vysvětlit, že komunisté si zaplatili podle sdělení předsedy kontrolního výboru kraje (za KSČM) posudek na údajné zneužívání služebního vozu, tento předseda navrhuje přijetí usnesení výboru proti náměstkyni a informace o údajném zneužívání nám přináší na webu SYNERU pravicový novinář Zdeněk Soudný? 

Komunisté měli heslo „Proletáři všech zemí spojte se“. Ti liberečtí to zdokonalili. Do volebního boje razí s heslem „Proletáři Liberce spojte se i s buržousty proti drzým občanským aktivistům, kteří nám se Změnou boří zavedené pořádky“.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
ZŠ Lesní v Liberci bude ve školním roce 2016-2017 otevírat 2 třídy pro celkem 56 dětí. K zápisu jich ale přišlo 92, z toho „spádových“ bylo 82. Počet dětí, které
Tak nám silné ročníky dětí z mateřských škol začínají přicházet k zápisům do prvních tříd základních škol a s tím se rozbujel nešvar známý jako „spádová
Tak jsme se dozvěděli, že naši bývalí liberečtí politici Kittner, Krenk a Zeronik jsou nevinní, a jejich úmysly při správě města byly čisté jako
 Ve čtvrtek 26. září probíhaly v Liberci dvě politické akce, ze kterých se voliči mohli velmi poučit. Na ČT byla vysílána debata kandidátů vybraných