nášLiberec

Search

Mladí konzervativci v Liberci si zvolili nové vedení

Dne 15. 3. 2014 proběhl sněm Regionálního klubu Mladých konzervativců v Liberci. Klub se sešel za účelem volby nového vedení a diskuze o dalším směřování.  Předsedou MK Liberec byl zvolen Michal Kvíčala, úspěšný manažer a IT specialista. „V Liberci je spousta schopných lidí, kteří nedostávají dostatečné příležitosti. Jako nový předseda se zasadím o postupnou generační obměnu a nápravu politické kultury ve městě,“ řekl Kvíčala po svém zvolení.

Funkci 1. místopředsedy libereckých konzervativců získal Štěpán Křeček, který před více než pěti lety regionální klub zakládal. Řadovými místopředsedy se pak stali Ondřej Jerman, bývalý předseda konzervativců, Jan Ullmann, nový člen grémia z Jablonce nad Nisou a Jan Jonáš, který funkci místopředsedy obhájil z minulého funkčního období.

Liberečtí konzervativci chtějí být i nadále organizací, jejíž členy spojuje láska ke svobodě, úcta k tradici a odpor ke komunismu. Za tímto účelem bude regionální klub i nadále pořádat kulturní a společenské akce.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Hnutí ANO v Libereckém kraji oficiálně podalo kandidátky do krajských voleb a voleb do části senátu, které se uskuteční ve dnech 20. a 21.
Po několik let probíhala na Grabštejně rozsáhlá rekonstrukce objektu a stavební úpravy, které vyžadovaly i zásah do terénu. Význam lokality, statut národní kulturní památky
Společnost STEM/MARK, a. s., provede pro město sociologický průzkum za účelem ověření a rozšíření dat v rámci Místní agendy 21. V průzkumu město osloví
Na kandidátce hnutí Starostové pro Liberecký kraj pro podzimní krajské volby dostávají kromě zkušených a úspěšných politiků a starostů velký prostor také nové tváře.