Letní filmový festival „Rozmarné léto“

Spolek Zachraňme kino Varšava prostřednictvím této tiskové zprávy oznamuje konání letního filmového festivalu na náměstí Dr. E. Beneše před libereckou radnicí. Akce se bude konat od 17. – 24. srpna 2014 vždy od 21:00 hodin s výjimkou soboty 23. 8., kdy bude probíhat od 20:00 na náměstí akce Naivního divadla – loutkohra Alibaba a čtyřicet loupežníků.

 

Půjde o přehlídku předfilmů a hlavních filmů promítaných na plátno 3x7m z 35 mm promítačky, která bude v unikátním přívěsu vyrobeném přímo pro tento festival. Projekce i představení se budou konat pouze za příznivého počasí. Vstupné na všechny akce je dobrovolné a případný výtěžek z festivalu bude použitý na rekonstrukční práce v kině Varšava.

Součástí festivalu je i využití možnosti podívat se do útrob kina, a to ze hřbetu poníka. Zveme všechny rodiče s dětmi, aby přišli od středy 20. do pátku 22. srpna vždy od 17:00 do 19:00 hodin na projížďku na živém poníkovi v sále kina Varšava.
Akce „Rozmarné léto“ je podpořena z kulturního grantu města Liberec a záštitu nad ní převzal náměstek primátorky pro školství, kulturu a sociální péči Kamil Jan Svoboda.

Více informací:

http://www.kinovarsava.cz/2014/08/rozmarne-leto.html

                                                                                                            Spolek ZkV – Zachraňme kino Varšava

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Vláda uvrhla obce do obrovské nejistoty. Je to poměrně silné tvrzení, ale jako starostka třetího největšího města v kraji myslím, že vím, o čem
Nová výstava ve vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje přiblíží návštěvníkům, v čem spočívá přínos mokřadů a tůní pro přírodu i pro život lidí.
Do třetice všeho dobrého! Liberec se opět na jeden den stane hlavním českým městem poezie. A to v sobotu 14. října 2023 (a tentokrát
Ekologové z Liberce chtějí tímto způsobem získat více peněz na přípravu projektů na nové tůně, remízky, stromořadí nebo obnovu pestrých luk. Novinka spočívá v