nášLiberec

Search

Letní filmový festival „Rozmarné léto“

Spolek Zachraňme kino Varšava prostřednictvím této tiskové zprávy oznamuje konání letního filmového festivalu na náměstí Dr. E. Beneše před libereckou radnicí. Akce se bude konat od 17. – 24. srpna 2014 vždy od 21:00 hodin s výjimkou soboty 23. 8., kdy bude probíhat od 20:00 na náměstí akce Naivního divadla – loutkohra Alibaba a čtyřicet loupežníků.

 

Půjde o přehlídku předfilmů a hlavních filmů promítaných na plátno 3x7m z 35 mm promítačky, která bude v unikátním přívěsu vyrobeném přímo pro tento festival. Projekce i představení se budou konat pouze za příznivého počasí. Vstupné na všechny akce je dobrovolné a případný výtěžek z festivalu bude použitý na rekonstrukční práce v kině Varšava.

Součástí festivalu je i využití možnosti podívat se do útrob kina, a to ze hřbetu poníka. Zveme všechny rodiče s dětmi, aby přišli od středy 20. do pátku 22. srpna vždy od 17:00 do 19:00 hodin na projížďku na živém poníkovi v sále kina Varšava.
Akce „Rozmarné léto“ je podpořena z kulturního grantu města Liberec a záštitu nad ní převzal náměstek primátorky pro školství, kulturu a sociální péči Kamil Jan Svoboda.

Více informací:

http://www.kinovarsava.cz/2014/08/rozmarne-leto.html

                                                                                                            Spolek ZkV – Zachraňme kino Varšava

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Společnost STEM/MARK, a. s., provede pro město sociologický průzkum za účelem ověření a rozšíření dat v rámci Místní agendy 21. V průzkumu město osloví
Na kandidátce hnutí Starostové pro Liberecký kraj pro podzimní krajské volby dostávají kromě zkušených a úspěšných politiků a starostů velký prostor také nové tváře.
Zachovat kulturní dědictví, pečovat o památky ve vlastnictví Biskupství litoměřického a jeho farností a také prezentovat jejich obnovy veřejnosti. To jsou hlavní cíle memoranda, které
Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody bude i v letošním roce pokračovat v ambiciózním projektu výsadeb druhově a věkově rozmanitých lesů na Liberecku. Projekt