Proč nemůžeme jít se změnou, ačkoli by to na první pohled bylo logické.

Důvodem je osoba Jana Korytáře a vedení Změny.
Vedení Změny v čele s Janem Korytářem zneužilo ve volební kampani osobní data občanů. Vědomě porušili zákon.
Jejich kampaň byla pomlouvačná a podrazácká. Se svými spolupracovníky, v čele s dvorním redaktorem Tauchmanem, očerňovali soupeře pomocí údajných starých kauz, které tahají v případě potřeby ze svých „složek“.

 

Není to výjimka, ale praxe Jana Korytáře.

Jan Korytář dokáže podojit i Čmeláka. Z ekologického hnutí si dokázal udělat soukromý podnik. Transakcí přes Čmeláka chtěl více než zdvojnásobit, za pomoci Evropských peněz, cenu svého soukromého pozemku.

Na Čmeláka se přisály soukromé společnosti, kde jednatelem je opět Jan Korytář. Tím je hospodaření Čmeláka zcela neprůhledné.

Jan Korytář bojuje proti klientelismu a korupci. Je však zatím jediným zastupitelem Liberce, který porušil zákon o střetu zájmů, za což byl potrestán.

Respektujeme výsledek voleb a vítězům jsme pogratulovali.

Protože jsme zodpovědní, nechceme, aby Liberci vládl se svými praktikami Jan Korytář.

Na rozdíl od jiných stran, které se zaklínaly tím, že z těchto důvodů se Změnou nepůjdou, my na svém rozhodnutí trváme. Pokud víme, že je něco špatně, nenecháme se zlákat křesly a penězi.

Podplácení na nás neplatí!

Neblokujeme jednání.

Liberec má pozitivní možnost, kterou stále nabízíme. Koalici ANO, Starostů, ČSSD a TOP 09. Bude to stabilní vláda, která může rychle prosadit dobrá rozhodnutí, která zlepší život Liberečanů. Nebude zametat staré kauzy pod koberec, ani nebude pořádat nenávistné čistky a pomlouvačné kampaně.

Je nyní na Starostech, sociálních demokratech a TOP 09 pro co se rozhodnou.

Dnešním dnem zahájilo liberecké ANO svá vyjednávání.

20. 10. 2014
Zastupitelský klub ANO

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Dvacet šest prozaiků i básníků, osmnáct výtvarníků a fotografů. Jména jako Miloslav Nevrlý, Jiří Žáček, Pavel Novotný, Zuzana Lazarová, Ilona Witkowska, Filip Zawada, Krystyna
Ministerstvo životního prostředí podpořilo projekt na prosazování změn v zemědělské krajině ve výši 300 tisíc Kč. Ekologové z Institutu pro udržitelný rozvoj (IPUR) v projektu usilují o
V roce 2022 se spolku Čmelák podařilo na území Libereckého kraje vysadit dalších 1000 vzrostlých sazenic tisu. Je to více, než kolik dnes v celém kraji najdeme
V letošním roce soupeřila pětice měst z Libereckého kraje o vstup do celostátního kola soutěže historických měst o Cenu za přípravu a realizaci Programu
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.