Novým libereckým zastupitelem je Jindřich Felcman

Liberec má nového zastupitele. Devětatřiceti členný zastupitelský sbor dnes doplní předseda libereckých Zelených Jindřich Felcman. Felcman se zastupitelem za Změnu pro Liberec stal jako náhradník za Karolínu Hrbkovou, která rezignovala ze zdravotních důvodů.

Jindřich Felcman by na dnešním zastupitelstvu měl složit slib zastupitele. Nahradí tak bývalou náměstkyni primátora a zastupitelku Karolínu Hrbkovou ze Změny pro Liberec, která se rozhodla rezignovat na zastupitelský mandát ze zdravotních důvodů. Felcman při loňských volbách skončil na kandidátce Změny za Hrbkovou, ale do zastupitelstva se nedostal. 

Jindřich Felcman má dvojí vysokoškolské vzdělání. Je vystudovaným právníkem z Masarykovy univerzity v Brně. Zároveň má doktorát na Českém vysokém učení technickém z oboru územního plánování.

Felcman působil několik let na úřadu Libereckého kraje na odboru územního plánování, odkud ale před několika lety odešel a založil firmu a živí se jako územní plánovač.

Jindřich Felcman byl zvolen jako předseda liberecké strany Zelených. Nedávno na sebe upozornil například jako jeden z hlavních organizátorů dubnové mezinárodní demonstrace proti polskému uhelnému dolu v Túrowě. 

Jindřich Felcman je ženatý a má dceru.

Subscribe
Upozornit na
41 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Politické vedení města Liberce je v krizi kvůli rozsáhlé policejní akci, která vypovídá o nebývalé korupci na zdejším magistrátu. Primátor dnes představil kroky, kterými
Mohutná korupční aféra, která ukazuje nebývalé klientelistické prostředí na liberecké radnici, má přesah i na Liberecký kraj. Jak zjistil jako první Náš Liberec, policie
Náš Liberec přináší otevřený pohled na to, jak, dle policie, probíhalo zadání miliardové zakázky na rekonstrukci plaveckého bazénu na Tržním náměstí v Liberci.
Investigativní zjištění našeho webu zajímají republiková média již týden. Poslechněte si jeden z nejsledovanějších českých podcastů, 5:59 Lenky Kabrhelové na Seznam Zprávách, který se