Novým libereckým zastupitelem je Jindřich Felcman

Liberec má nového zastupitele. Devětatřiceti členný zastupitelský sbor dnes doplní předseda libereckých Zelených Jindřich Felcman. Felcman se zastupitelem za Změnu pro Liberec stal jako náhradník za Karolínu Hrbkovou, která rezignovala ze zdravotních důvodů.

Jindřich Felcman by na dnešním zastupitelstvu měl složit slib zastupitele. Nahradí tak bývalou náměstkyni primátora a zastupitelku Karolínu Hrbkovou ze Změny pro Liberec, která se rozhodla rezignovat na zastupitelský mandát ze zdravotních důvodů. Felcman při loňských volbách skončil na kandidátce Změny za Hrbkovou, ale do zastupitelstva se nedostal. 

Jindřich Felcman má dvojí vysokoškolské vzdělání. Je vystudovaným právníkem z Masarykovy univerzity v Brně. Zároveň má doktorát na Českém vysokém učení technickém z oboru územního plánování.

Felcman působil několik let na úřadu Libereckého kraje na odboru územního plánování, odkud ale před několika lety odešel a založil firmu a živí se jako územní plánovač.

Jindřich Felcman byl zvolen jako předseda liberecké strany Zelených. Nedávno na sebe upozornil například jako jeden z hlavních organizátorů dubnové mezinárodní demonstrace proti polskému uhelnému dolu v Túrowě. 

Jindřich Felcman je ženatý a má dceru.

Subscribe
Upozornit na
41 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Státní zástupce zrušil stíhání společnosti Eurovia CS v kauze údajné korupce při rekonstrukci tramvajové trati v centru Liberce. Podle žalobce měla společnost účinný protikorupční
Vítězem 19. ročníku Ceny Karla Hubáčka je rekonstrukce Liebiegova paláce v Liberci za čtvrt miliardy korun. Nákladná rekonstrukce významné liberecké památky ale stála o
Zastupitelé Libereckého rozhodli o tom, že po 170 letech v Liberci ukončí svou činnost samostatná Střední průmyslová škola textilní a sloučí se zdejší průmyslovkou.
Město Liberec i Liberecký kraj opět rozdávají miliony ze svých rozpočtů pro elitní sportovní kluby. Dominují mezi nimi ty, jejichž majitelé mají úzké vazby
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.