nášLiberec

Search

Rozšiřujeme přírodní ráj Mokřady Jablonné, pomůžete nám?

O suchu se hodně mluví, moc se toho ale neděje. Vodu v krajině nezadrží slova, ale konkrétní činy a projekty. Jedním z nich jsou Mokřady Jablonné, které ukazují, že když se to dělá dobře, není přínosem jen zadržení vody v krajině, ale může vzniknout i skvělé nové místo pro lidi i pro přírodu. Mrkněte na video, jak mokřady vypadají dnes a podpořte prosím výkup potřebných pozemků. Děláme to pro lidi i pro přírodu.

Mokřady Jablonné jsou unikátním projektem, kdy jsme na zanedbaném místě plném skládek vybudovali soustavu devíti různě velkých tůní, ve kterých našlo svůj domov mnoho vzácných druhů rostlin a živočichů. Celá lokalita byla zároveň zpřístupněna lidem. Vznikl tak přírodní areál, kde je dost místa pro lidi i pro přírodu. V plánu máme jak jeho další rozšíření a budeme rádi, když se do toho pustíte s námi!

Všechny informace + video zde ? https://www.startovac.cz/pr…/spolecne-proti-suchu-pridas-se/

? Příroda děkuje!

Tisková zpráva spolku Čmelák – Společnost přátel přírody

Subscribe
Upozornit na
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hnutí ANO v Libereckém kraji oficiálně podalo kandidátky do krajských voleb a voleb do části senátu, které se uskuteční ve dnech 20. a 21.
Po několik let probíhala na Grabštejně rozsáhlá rekonstrukce objektu a stavební úpravy, které vyžadovaly i zásah do terénu. Význam lokality, statut národní kulturní památky
Společnost STEM/MARK, a. s., provede pro město sociologický průzkum za účelem ověření a rozšíření dat v rámci Místní agendy 21. V průzkumu město osloví
Na kandidátce hnutí Starostové pro Liberecký kraj pro podzimní krajské volby dostávají kromě zkušených a úspěšných politiků a starostů velký prostor také nové tváře.