Veselá Trdla zve na kulturní akce na konci léta

První z nich je na řadě v pondělí 22. 8. 2022 v Cafe Galerie FR v Domě česko-německého porozumění v jabloneckých Rýnovicích. Jde o čtvrtý díl pravidelné talkshow s názvem Párky. Večer se nese ve znamení dvojek, dvojic, tedy párů (párků). Akce se koná se vždy jednu za dva měsíce, dvacátý druhý den v měsíci. Před nás jako dva konferenciéry (ženu a muže) vždy usedne pár ve stejném složení. Jako občerstvení k besedě se servírují párky skutečné – masové. Tentokrát pozvání přijali a z Prahy dojedou básnířka, editorka a tanečnice Simona Racková a básník, ortodontista a sportovec Josef Kučera. Debata startuje v 18 hodin.

Druhou akcí je křest audiosbírky básní na CD s titulem Střeček, jejímž autorem je básník Martin Trdla. Křest se uskuteční ve čtvrtek 25. 8. 2022 od 19 hodin v Komunitní zahradě LIAS před Pivním barem Azyl v Široké ulici 302 v Liberci. Jako hosté se představí liberecká kapela NekrmiT, duchcovský básník Patrik Linhart, autora audiosbírky doprovodí ve speciálním vystoupení na klávesy Matěj Marek. Na místě bude CD s ručně, technikou linorytu a psacího stroje, dělaným obalem v limitované edici padesáti kusů k zakoupení za cenu 380 Kč. Chybět nebude ani merch v podobě triček a tašek s motivem „střečkujícího“ básníka.

CD vznikalo na jaře 2022 v produkci Tomáše Marka ve studiu Hitmakers. Kromě básní namluvených samotným autorem obsahuje také dvě písně z pera kapely NekrmiT otextované básníkem, z nichž jednu sám opatřil svým hlasem. Jde o první nakladatelský počin dua Veselá Trdla.

Vstupné na obě akce je dobrovolné a bude použito na financování další činnosti našeho dua. V případě nepříznivého počasí se křest Střečka neruší, ale pouze přesouvá o pár metrů naproti do Pivního baru Azyl.

V příloze tohoto e-mailu zasíláme plakáty na oba večery a budeme velmi rádi, když povědomí o akcích budete šířit mezi svými přáteli, známými či rodinou nebo na sociálních sítích.

Moc a moc se na každého z Vás těšíme naživo.

Srdečně zdraví

Veselá Trdla

https://www.facebook.com/VeselaTrdla

https://www.instagram.com/vesela_trdla/

https://www.youtube.com/channel/UCWu4uj-wPqkfBAIJzFxIYjQ

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
V Liberci je to ho ke zlepšení více než dost a snad ještě více věcí chybí vůbec. Dnes máte možnost přijít na veřejné setkání
Více než sedmdesát hostů dorazilo pokřtít na vernisáž výstavy nový benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky 2024. Ten vzešel ze stejnojmenné fotografické soutěže, kterou pořádá
Vláda uvrhla obce do obrovské nejistoty. Je to poměrně silné tvrzení, ale jako starostka třetího největšího města v kraji myslím, že vím, o čem
Nová výstava ve vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje přiblíží návštěvníkům, v čem spočívá přínos mokřadů a tůní pro přírodu i pro život lidí.