Veselá Trdla zve na kulturní akce na konci léta

První z nich je na řadě v pondělí 22. 8. 2022 v Cafe Galerie FR v Domě česko-německého porozumění v jabloneckých Rýnovicích. Jde o čtvrtý díl pravidelné talkshow s názvem Párky. Večer se nese ve znamení dvojek, dvojic, tedy párů (párků). Akce se koná se vždy jednu za dva měsíce, dvacátý druhý den v měsíci. Před nás jako dva konferenciéry (ženu a muže) vždy usedne pár ve stejném složení. Jako občerstvení k besedě se servírují párky skutečné – masové. Tentokrát pozvání přijali a z Prahy dojedou básnířka, editorka a tanečnice Simona Racková a básník, ortodontista a sportovec Josef Kučera. Debata startuje v 18 hodin.

Druhou akcí je křest audiosbírky básní na CD s titulem Střeček, jejímž autorem je básník Martin Trdla. Křest se uskuteční ve čtvrtek 25. 8. 2022 od 19 hodin v Komunitní zahradě LIAS před Pivním barem Azyl v Široké ulici 302 v Liberci. Jako hosté se představí liberecká kapela NekrmiT, duchcovský básník Patrik Linhart, autora audiosbírky doprovodí ve speciálním vystoupení na klávesy Matěj Marek. Na místě bude CD s ručně, technikou linorytu a psacího stroje, dělaným obalem v limitované edici padesáti kusů k zakoupení za cenu 380 Kč. Chybět nebude ani merch v podobě triček a tašek s motivem „střečkujícího“ básníka.

CD vznikalo na jaře 2022 v produkci Tomáše Marka ve studiu Hitmakers. Kromě básní namluvených samotným autorem obsahuje také dvě písně z pera kapely NekrmiT otextované básníkem, z nichž jednu sám opatřil svým hlasem. Jde o první nakladatelský počin dua Veselá Trdla.

Vstupné na obě akce je dobrovolné a bude použito na financování další činnosti našeho dua. V případě nepříznivého počasí se křest Střečka neruší, ale pouze přesouvá o pár metrů naproti do Pivního baru Azyl.

V příloze tohoto e-mailu zasíláme plakáty na oba večery a budeme velmi rádi, když povědomí o akcích budete šířit mezi svými přáteli, známými či rodinou nebo na sociálních sítích.

Moc a moc se na každého z Vás těšíme naživo.

Srdečně zdraví

Veselá Trdla

https://www.facebook.com/VeselaTrdla

https://www.instagram.com/vesela_trdla/

https://www.youtube.com/channel/UCWu4uj-wPqkfBAIJzFxIYjQ

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
O sociálním a dostupném bydlení budou diskutovat účastníci konference s názvem Rozvoj sociálního a dostupného bydlení: stát, kraj, obce v pátek 31. března 2023. Více než
Dvacet šest prozaiků i básníků, osmnáct výtvarníků a fotografů. Jména jako Miloslav Nevrlý, Jiří Žáček, Pavel Novotný, Zuzana Lazarová, Ilona Witkowska, Filip Zawada, Krystyna
Ministerstvo životního prostředí podpořilo projekt na prosazování změn v zemědělské krajině ve výši 300 tisíc Kč. Ekologové z Institutu pro udržitelný rozvoj (IPUR) v projektu usilují o
V roce 2022 se spolku Čmelák podařilo na území Libereckého kraje vysadit dalších 1000 vzrostlých sazenic tisu. Je to více, než kolik dnes v celém kraji najdeme
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.