Zemřel liberecký zastupitel Jaroslav Šrajer

Liberecké zastupitelstvo zasáhla bolestivá zpráva. O víkendu odešel náhle jeden z jeho členů, Ing. Jaroslav Šrajer, který byl zastupitelem za ANO.

Jaroslav Šrajer byl libereckým zastupitelem po tři volební období. Zvolen byl pokaždé za hnutí ANO. Byl dopravním expertem, jeho celoživotní profesí i láskou byla železnice, v Liberci byl i dlouholetým přednostou zdejší vlakové stanice.

Jaroslav Šrajer byl členem dozorčí rady libereckého dopravního podniku a byl i místopředsedou výboru pro plánování území a dopravu. 

„S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás v sobotu ve večerních hodinách navždy opustil náš kolega a dlouholetý liberecký zastupitel Ing. Jaroslav Šrajer,“ uvedlo hnutí ANO na sociálních sítích.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Fotograf, který se doslova stal součástí Liberce a generací jeho obyvatel, odešel minulý pátek 13. června, v kruhu svých nejbližších. Vzpomínat na ně budou
Liberecká radnice má další velkou ostudu a ukázku vlastní neschopnosti. S velkou slávou se dnes na Lesním koupališti otevírat nová sezóna, již také s
Liberec nutně potřebuje sběrný dvůr. Ten v Ampérové ulici přestává stačit, jak uznává i současné vedení města. Radnice přitom není schopná zařídit pro Liberečany
Loni v dubnu libereckou radnicí otřásl mohutný skandál. V poutech skončil náměstek primátora Jaroslava Zámečníka (STAN/SLK), Petr Židek z ODS, ale i klíčový vedoucí