Politická kultura dnes zase dostala od primátora Zámečníka pěkně na frak. Naprosto dokonale nám totiž předvedl, co znamená tzv. "spinning" - taktika mediální komunikace, kdy svůj průšvih zkusíte obrátit ve svůj prospěch.

Současná koalice Starostů, ANO a ODS totiž předala projekt parkovacího domu kraji. A ten ho nestihne připravit - a tak nejen, že se přijde o dotaci na jeho stavbu, ale navíc to ohrozí celý miliardový dotační program. To, že se to nestihne, dnes sám potvrdil hejtman na tiskové konferenci kraje.

A jak vypadá tenhle fakt velký průšvih pro město ústy primátora Zámečníka? Jsme skvělí a vše hodíme na jiné! Ostatně - dřív tu vládla Změna, takže na to už jsme si zvykli, že jí přisoudíme vinu za pochybení, která se stala do teď a minimálně dalších 20 let dopředu... Posuďte sami:

"Přepracování projektu autobusového nádraží i parkovacího domu pokračuje podle všech plánů. Předchozí špatně připravený projekt je jedním z kostlivců, které jsme na městě zdědili. Po dohodě se připravy nového projektu ujal Liberecký kraj a arch. Stolín a město se tak může soustředit na svůj vlastní terminál MHD."

Realita - za rok od nástupu do vedení města jsme nestihli nic, a přijdeme o dotaci, ohrozíme celé IPRÚ.

Dost tristní a neskutečně pokrytecké.

LOL - Liberec otevřený lidem

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;