Zdeněk Soudný  čest svému jménu rozhodně nedělá. Při psaní článku se zabývá jedním z bodů krajského zastupitelstva, který se má týkat změn jednacího řádu a počtu zastupitelů, který je k tomu účelu nutný.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby to, na čem je článek postaven a co je v titulku, nebyla nehorázná lež.

Zdeněk Soudný o mě tvrdí, že jsem „toho času krajský tajemník Změny.“ To je lež, která se dá snadno dokázat – každého jen trochu rozumného novináře by jistě napadlo ověřit si to u předsedy zastupitelského klubu. Proč by to ale „novinář“ Soudný dělal – i když to není pravda, ono se to hodí – popliveme někoho ze Změny a to je vždycky dobře.

V článku cituje moji FB komunikaci s Markem Pietrem (proti tomu nic) a dále píše:

 „Co už sám pan Felgr ve svém „svatém boji“ za práva zastupitelské menšiny neuvádí je, že vlastně bojuje především sám o sebe …  Pokud by ale tato skupina nedosáhla na požadovaný počet zastupitelů, který je potřeba k ustavení klubu, neměla by nárok na placeného tajemníka a on by přišel o práci, respektive o peníze. …  A zase tak malé peníze, abyste si jejich ztráty nevšiml, to nejsou.“

Těžko mohu bojovat sám za sebe, když nejsem tajemníkem klubu ZPLK. Jelikož nejsem tajemníkem klubu, nemohl bych přijít o práci a o peníze.

Článek postavený na lži vyšel 22/1, můj komentář s upozorněním, že je článek lživý byl – překvapivě – zveřejněn v pátek, ale do dnešního dne (neděle) žádná oprava nenastala. Jistě – článek by ztratil na zajímavosti a pomlouvačnosti.

Možná si pamatujete na japonský seriál Goro, bílý pes. Goro byl při návratu do Tokia po dlouhé cestě vyčerpán, unaven a zmaten. Od toho seriálu se zažila hláška „Zmatený jak Goro před Tokiem“. Nechci urazit tohoto psího hrdinu, ale mám pocit, že Zdeněk Soudný byl zmaten mnohem víc, než Goro před Tokiem.

Věřím, že tento „novinář“, PR pracovník a asistent poslance Horáčka (TOP09) bude chlap a zveřejní omluvný článek – oprava v původním článku po tolika dnech skutečně nestačí.

Pavel Felgr

Dnes byl zveřejněn "omluvný článek", jehož obsah má k omluvě daleko stejně jako Goro k vlkodavovi :-)

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;