Narodila se 24. října 1968 v České Lípě. V současné době zde i bydlí.

Po absolvování SEŠ v České Lípě vystudovala Provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze s titulem inženýr. Pracuje jako vedoucí odboru Hospodaření s majetkem Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v České Lípě.

V roce 2014 byla jako nezávislá za hnutí ANO 2011 zvolena zastupitelkou města Česká Lípa. Na kandidátce byla na 6. místě, ale vlivem preferenčních hlasů skončila první. V České Lípě vede výbor pro pronájem a prodej nemovitostí a je členkou finančního výboru. V roce 2015 vstoupila do hnutí ANO 2011, jehož je členkou. V roce 2015 se stala členkou dozorčí rady společnosti s ručením omezeným Městské lesy a zeleň.

V roce 2016 vede kandidátku hnutí ANO 2011 do krajských voleb.

Webové stránky a kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;