Narodila se 6. září 1968 v Teplicích. Trvalé bydliště má v Liberci, ale žije a podniká v Praze. V Liberci absolvovala Gymnázium F.X. Šaldy. Poté vystudovala obor ekonomika a řízení stavebnictví na Fakultě stavební ČVUT v Praze.

Od roku 1995 pracovala na Magistrátu města Liberec jako vedoucí oddělení veřejných zakázek a vedoucí odboru kanceláře primátora. V roce 2002 založila společnost Compet Consult, která administruje veřejné zakázky a poskytuje poradenskou činnost v této oblasti. Zejména za primátorování Jiřího Kittnera z ODS se ujala praxe, že tato společnost pro město zpracovávala administraci výběrových řízení a veřejných zakázek, při čemž za řadu z nich město bylo pokutováno. I přes tuto skutečnost Compet consult dostával zakázky dále. V řadě případů bylo rovněž poukazováno, že zadávací kritéria jsou nastavena tak, aby ukazovala na předem vytipovaného vítěze. Tato kritika se objevila u zakázek na městský bazén, lázně či na rekonstrukci základní školy v Desné v Jizerských horách.

Stála u zrodu Asociace veřejných zakázek, kde od doby jejího založení v roce 2006 působí jako členka rady. Je rovněž zástupkyní společnosti v Komoře administrátorů veřejných zakázek. Od roku 2009 je členkou dozorčí rady společnosti COOPER a.s.

Ve volbách do Senátu PČR v roce 2016 kandiduje jako nestraník za ODS.

Webové stránky a kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;