Narodil se 17. listopadu 1973 v Liberci. Bydlí v Liberci, v části Machnín.

Po vystudování SEŠ v Liberci v 1988 – 1992 pracoval jako zaměstnanec Textilany a.s. Liberec v letech 1992 – 2002 oblast exportního oddělení.

Od roku 2002 je veden jako OSVČ v oblasti zahraničního obchodu. Od téhož roku je předsedou představenstva a ředitelem Bytového družstva Sever. V letech 2005 – 2009 vystudoval Vysokou školu Karlovy Vary, o.p.s., program Právní specializace a získal titul Bc. Od roku 2009 je členem představenstva spotřebního družstva Jednota Liberec. V letech 2010 – 2011 vystudoval Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů Praha, obor Politika a politologie v mezinárodních vztazích, získal titul Mgr. Nakonec vystudoval Vysokou školu finanční a správní Praha, obor Ekonomika a finance a získal titul Ing.

V letech 2006 – 2010 byl členem SNK ED a poté přestoupil do Věcí veřejných. Za ně byl zvolen zastupitelem SML. V letech 2011 – 2014 byl radním SML, v letech 2010 – 2014 předsedal finančnímu výboru a byl členem kontrolního výboru zastupitelstva SML a byl členem komise pro výběrová řízení a prodej majetku. Dále předsedá sdružení DOST!, dřívější název Teplo za 399.

V senátních volbách na podzim 2016 kandiduje za hnutí NOS (Nový směr).

Webové stránky a kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;