„Chtěl bych propagovat zdejší region, myslím, že Liberecký kraj je nedoceněný, přitom má hodně co nabídnout,“ prohlásil Vávra. Těžit chce hlavně ze svých podnikatelských zkušeností, které sbírá již od 18 let. V roce 2010 koupil polorozbořený zámecký pivovar ve Frýdlantu, který o 4 roky později otevřel a dnes v něm vaří pivo Albrecht.

„Je důležité podporovat turistický ruch. Pro Frýdlant neexistuje jiná šance, jak tento region pozvednout, než aby se do něj dostali turisté. Rád bych při kampani rozdával vstupenky lidem, aby si přišli prohlédnout pivovar, zvažuji i vaření senátního piva,“ připustil podnikatel.

Pokud ve volbách do senátu uspěje, rád by se věnoval rodinné politice, ale i dopravní infrastruktuře. „Frýdlant nutně potřebuje rychlostní silnici, ta by mu velmi pomohla. Podívejte se dnes na Hrádek, lidé se sem stěhují, protože je dobře dostupný a stále klidnější a levnější na život než třeba Liberec,“ upřesnil Vávra.

Na voliče zaútočí jak přes sociální sítě, tak se je bude snažit oslovit i z billboardů.

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;