Současný poslanec dolní komory PČR za ČSSD zvolený v Libereckém kraji

Proč kandiduji do senátu?

Mým záměrem jsou korektní vztahy, spravedlnost a podpora sportu. Právě sport chci podpořit z hlediska zdraví, aktivit, které přispívají zdravému vývoji dětí a mladých, tak i z hlediska dlouhodobého vývoje společnosti. Pokud by se totiž ze sportovního prostředí rekrutovali budoucí politici, je zde značná naděje na ozdravení politické scény. Mezi politiky je čím dál víc těch, kteří nehrají čistou hru, což se o sportovcích říct nedá. Ze zkušenosti vím, že veřejnost vnímá, a právem dle mého mínění sportovce jako nekonfliktní osobnosti, kteří jsou zvyklí jednat v duchu fair play, což je ve světle skandálních korupčních odhalení naděje do budoucnosti.

Ve prospěch sportu jsem měl šanci ve sněmovně zdařile bojovat díky svému členství v Podvýboru pro mládež a sport. Z pohledu spravedlnosti se mi v minulosti podařilo dotáhnout do konce potírání černého trhu s anaboliky. Díky tomu je již vedle výroby, držení či podání většího množství dopingu trestné i to, pokud ho někdo vyveze či proveze přes ČR.

Odkaz na profil

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;