Přednosta chirurgického centra KNL v Liberci. Jeho kandidaturu schválil krajský výbor TOP 09 v Libereckém kraji, kandiduje jako nestraník.

„Jsem stálým zastáncem politiky TOP 09. Nynější vláda prosazuje nebo se chystá prosadit zákony, které likvidují svobodu podnikání, zejména drobné podnikatele. Posiluje moc úředníků a ve snaze vše kontrolovat obírá o soukromí i obyčejné občany. Vše opět směřuje k tomu, aby se občan stal závislým na státu, aby zapomněl na své svobodné hodnoty, možnosti a cíle. A pro občany Libereckého kraje chci zajistit dostupnost kvalitních zdravotních služeb ve všech jeho částech,“ uvedl ke své kandidatuře Peter Hromádka.

TOP 09 považuje senátní volby za velmi důležité. „Senát je totiž dnes jednou z posledních možností, kde se dá usměrňovat politika současné vládní koalice I proto nabízíme voličům kvalitní osobnost profesionála,“ řekl k nominaci František Gábor, předseda místní organizace TOP 09 v Liberci. 

Odkaz na profil

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;