Předseda představenstva a výkonný ředitel Stavebního bytového družstva Sever.

Kandiduje v podzimních volbách 2016 do senátu PČR za politickou stranu Nový směr.

S jakými tématy osloví kandidát voliče?

V kampani se zaměřuji zejména na aktuální témata dnešní celostátní politiky, které spatřuji v tématech jako je bezpečnost regionu v souvislosti s uprchlickou krizí, postavení seniorů na hranici chudoby, podpora bydlení pro mladé, problém zneužívání sociálních dávek či vzrůstající šikaně živnostníků státem vyjmenovává Petr Černý hlavní témata své kampaně. Práci v senátu by chtěl cílit hlavně na svou odbornost, kterou je problematika bydlení.

Odkaz na webové stránky

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;