Starosta Chrastavy, současný zastupitel Libereckého kraje.

Láká ho zákonodárná činnost, senát se podílí na tvorbě zákonů. Domnívá se, že by se v případě zvolení maximálně věnoval práci v senátu a nejméně do konce roku by zvládl současně i funkci starosty v Chrastavě.

V senátu by chtěl uplatnit zkušenosti z dlouholeté práce starosty a chtěl by též přenést své nabyté zkušenosti z oblasti školství. Ke svým hlavním tématům pro práci v senátu počítá zabránit tomu, aby ČR odevzdala část svého území Polsku, bojovat proti zrušení pošt v malých obcích, zabránit ohrožení spodních vod frýdlantského výběžku v souvislosti s rozšiřováním hnědouhelného dolu Turow. V případě Liberce by chtěl přispět k navýšení finančních daňových příjmů od státu na obyvatele z rozpočtového určení daní. 

Volební program

Komentáře vytvořeny pomocí CComment


Provoz webu je podpořen Ministerstvem spravedlnosti ČR v rámci dotačního titulu „Prevence korupčního jednání“ a Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky (NFNZ).

                                                                                                                                                       

Činnost webu podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

 

                                                    

                                                                              

Copyright © 2016 Náš Liberec;