Tištěný Náš Liberec dostali do schránek všichni Liberečané

Ne každý obyvatel Liberce má v práci či doma internet. Abychom o naší webové stránce a celém projektu V srdci regionální korupce informovali skutečně co nejširší veřejnost, vydali jsme jednorázovou tištěnou verzi Našeho Liberce a dodali ji do schránek všech libereckých domácností.

Tištěný Náš Liberec má 12 stran formátu A4 a je celý barevný. Lidé v něm našli jen zlomek toho, co uveřejňujeme na webu, například rozhovor s publicistou Janem Šebelkou, kauzy o nevýhodných prodejích městského majetku, otazníky kolem působení firmy Eltodo, starší článek z Respektu Kdo řídí mafii v Liberci, anebo tipy, kde mohou hledat informace či kam se obrátit, pokud se setkali s korupčním jednáním.

Ozvalo se nám ale několik Liberečanů, že tištěný Náš Liberec ve schránce nenašli. Rádi bychom jim nabídli pomoc. Několik výtisků máme ještě v sídle Společnosti přátel přírody, v objektu bývalé Luny na sídlišti Kunratická, takže tištěný zpravodaj milerádi věnujeme každému, kdo se sem pro něj staví ve všední dny v době mezi osmou hodinou ranní a pátou odpolední.

Projekt V srdci regionální korupce, financovaný z peněz Evropské unie, sice oficiálně skončil 20. října, chceme ale i nadále dění v Liberci sledovat a budeme čtenáře na internetových stránkách také v budoucnu o nejzajímavějších tématech informovat. A věříme, že nám čtenáři i nadále zachovají svoji přízeň.

Redakce

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Liberecká radnice rozeslala do všech schránek speciální přílohu zpravodaje na téma plánované rekonstrukce bazénu. Je fajn, že se radnice snaží vysvětlit lidem, proč bude
Téměř všemi hlasy prošel na včerejším zasedání Zastupitelstva Libereckého kraje bod ohledně výstavby rekordně drahého domova důchodců v Hrádku nad Nisou. Kraj ji bude
Začátkem minulého týdne zemřel Jakub Šeps, vedoucí oddělení cestovního ruchu Krajského úřadu Libereckého kraje.
Hojně využívaná pošta v obchodním domě Globus se zavírá. Nepomohly ani snahy libereckých politiků opětovně přesvědčit Vratislavice nad Nisou, aby jejich zastupitelé ustoupili zájmům
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.