20. Leden, 2014

Zhruba stovka antifašistů  prošla v sobotu 18.ledna Libercem, aby svou demonstrací připomněla šestileté výročí úmrtí antifašistického skinheada Jana Kučery, který byl v Příbrami roku 2008 zavražděn neonacistou. Vedle vzpomínky na Jana Kučeru i další oběti neonacistického násilí jsme chtěli upozornit na vzrůstající rasismus ve společnosti, který má kořeny v sílící krizi kapitalistického systému….

20. Leden, 2014

Prezident zakončil svou návštěvu Karlovarského kraje setkáním s občany v obci Žlutice. Při vysílání reportáže z této události na Čt 24 se možná leckomu, stejně jako mně, vtírala neodbytně otázka, proč zrovna Žlutice a rovnou i s tiskovkou?    …
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.