Liberec zve na online veřejné projednání dopravy

Nelíbí se Vám situace v dopravě v Liberci a Jablonci nad Nisou? 17. března 2021 mají občané možnost vznést připomínky nebo navrhnout opatření, která by mohla situaci v dopravě zlepšit.

Veřejné projednání návrhové části Plánu udržitelné městské mobility Liberec, Jablonec nad Nisou a okolí je mimořádnou příležitostí, jak se seznámit s návrhy cílů a opatření, které plán přináší. Díky účasti na veřejném projednání budete moci vznést své připomínky nebo podat návrhy na základě vlastní zkušenosti.

Projednání se uskuteční ve středu 17. března 2021. Přímý přenos bude vysílán prostřednictvím Youtube kanálu dostupného z odkazu umístěného na webových stránkách projektu www.chytrenacestu.cz.

Odkaz na vysílání bude na webových stránkách umístěn 30 minut před začátkem.   

Veřejné projednání bude rozděleno do dvou částí:

LIBEREC:
16:00 – 17:30 (účastníci se budou moci přihlásit prostřednictvím počítače nebo mobilního zařízení již od 15:30) 

JABLONEC NAD NISOU:
18:00 – 19:30 

Neomezený počet účastníků včetně Vás bude moci po registraci sledovat průběh projednání z pohodlí svého domova prostřednictvím svého počítače nebo mobilního telefonu a reagovat zasíláním textových zpráv v chatu. Na něm budou zástupci projektu a případně jejich hosté během přenosu odpovídat. Záznam z projednání bude následně umístěn na webových stránkách projektu www.chytrenacestu.cz. Náměty, dotazy a připomínky bude zároveň možné zasílat až do 21. března 2021 na e-mailovou adresu pripominky@chytrenacestu.cz.

Témata veřejného projednání:

Veřejný prostor přívětivý pro pěší
Podpora využívání nemotorové dopravy
Atraktivní veřejná doprava
Racionální využívání automobilové dopravy v centrech měst
Zlepšení podmínek pro parkování obyvatel

Tisková zpráva  MML

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Medailí města ocenilo statutární město Liberec trojici osobností. Z rukou primátora Liberce Jaroslava Zámečníka ve středu 31. května převzali ocenění Eva Koudelková za přínos
Zajímavou akci uspořádala Krajská vědecká knihovna v Liberci při příležitosti oslav konce Druhé světové války. Čtvrtého května zahájí vernisáží venkovní výstavu o osudech parašutistů výsadku Antimony,
Úvěr na 750 milionů, dalších 450 mil. z nejistých zdrojů a překopané i to, co funguje a co návštěvníci Libereckého bazénu oceňují.
Poslanecká sněmovna v pátek 21. dubna 2023 ve třetím čtení schválila zákon o ochraně oznamovatelů, který vychází z evropské směrnice. Návrh zákona předložil ministr
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.