5. Prosinec, 2007

Napříště si Liberečtí, kteří používají městskou hromadnou dopravu řádně připlatí. O plných šedesát procent na jednorázové jízdence. Budou to zajisté povětšinou zaměstnanci, studenti nebo důchodci, zkrátka lidé dnešním systémem neprivilegovaní, nicméně právě ti, na kterých a na jejich práci ( a zdaněných prostředcích ) tento systém stojí….

5. Prosinec, 2007

Na konci listopadu odkoupila společnost Multi Development, která realizuje výstavbu nového obřího nákupního centra Fórum v srdci Liberce, další městské pozemky a s nimi i příliš nevyužívaný parkovací dům v sousedství ničeného Obchodního domu Ještěd-Tesco. Za dům zaplatila společnost Multi Development 80 milionů korun. Další peníze ale do něj chce investovat.„Parkoviště s více než čtyřmi stovkami míst…
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.