2. Červenec, 2010

Po dlouhých šestnácti měsících skončilo vyšetřování bývalého libereckého policejního ředitele Miroslava Dvořáka a jeho dvou kolegů. Nyní na ně státní zastupitelství podalo žalobu. Samotný ex-řediteli Dvořák byl obžalován ze sedmi trestných činů a hrozí mu osm let. Zároveň s ním byli obviněni dva jeho kolegové a dva další civilisté….

2. Červenec, 2010

I v našem městě budou občané na podzim, v říjnu, vybírat své zástupce do zdejšího zastupitelstva, kteří budou mít zásadní vliv na chod obce po dobu následujících čtyř let. Během uplynulého měsíce představila dosavadní nejsilnější strana, ODS, seznam svých kandidátů do komunálních voleb. Volebním lídrem občanských demokratů a kandidátem na primátora se opět stal…
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.