Náš Liberec v novém kabátě

Jistě jste zaznamenali, že na webu poslední dobou nepřibývaly žádné nové články. Důvodem byla přestavba webu do nového formátu, který dnes představujeme Vám – našim čtenářům.

Při tvorbě webu jsme se snažili zpřehlednit strukturu webu. Zapracovali jsme také na vyhledávání, které Vám umožní najít články obsahující určité slovo nebo slovní spojení.

Co nového najdete na webu

  1. Vyhledávání – vyhledávání na novém webu Vám nabízí během zadávání textu seznam článků, které odpovídají hledanému výrazu. Po vyhledání všech odpovídajících článků můžete dál hledání upřesnit na konkrétní frázi. Hledání by tak mělo být jednodušší, přehlednější a rychlejší.
  2. Kalendář akcí – připravili jsme kalendář, kde najdete zajímavé akce, které v Liberci v daném měsíci proběhnou. I když v dnešní době jste upozorňováni na některé akce prostřednictvím sociálních sítí, zde najdete přehled akcí pro daný měsíc v ucelené podobě.
  3. Newsletter – souvisí s kalendářem. Můžete se zaregistrovat na našem webu a cca 2x do měsíce budete informováni o některých akcích e-mailem.
  4. Zastupitelstvo a Rada města – novinkou oproti starému webu je seznam zastupitelů a radních. Je uspořádaný stejně jako na stránkách města, ale doplněný o informace, kolik jednotlivý zastupitel nebo radní bere každý měsíc jako odměnu. V celkové odměně jsou započítány pouze částky, které dostává zastupitel každý měsíc z veřejných rozpočtů. Detailní rozpis odměn (za jednotlivé komise, výbory atd.) přineseme v příštích dnech.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Politické vedení města Liberce je v krizi kvůli rozsáhlé policejní akci, která vypovídá o nebývalé korupci na zdejším magistrátu. Primátor dnes představil kroky, kterými
Mohutná korupční aféra, která ukazuje nebývalé klientelistické prostředí na liberecké radnici, má přesah i na Liberecký kraj. Jak zjistil jako první Náš Liberec, policie
Náš Liberec přináší otevřený pohled na to, jak, dle policie, probíhalo zadání miliardové zakázky na rekonstrukci plaveckého bazénu na Tržním náměstí v Liberci.
Investigativní zjištění našeho webu zajímají republiková média již týden. Poslechněte si jeden z nejsledovanějších českých podcastů, 5:59 Lenky Kabrhelové na Seznam Zprávách, který se
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.