Odmítáme obvinění primátora Batthyányho

Ve svém dnešním vyjádření na webu města a na mediálních stránkách S group holding (Syner) primátor Tibor Batthyány (exANO) obvinil KPKP a web nasliberec.cz, že máme být nějakým způsobem odpovědni za údajnou kauzu pronájmu divadelního klubu, se kterou má být primátor spjatý a která se objevila v médiích. Tato nařčení důrazně odmítáme.

Po seznámení se s dostupnými informacemi a jejich ověření se k této záležitosti rádi případně vyjádříme, pokud skutečně půjde o něčí korupční jednání nebo poškození veřejných rozpočtů. Celé kauze se budeme poctivě věnovat, bude-li čemu. Aktuálně ale celá záležitost vypadá spíše jako součást politického boje o vládu nad Libercem, která může být uměle vytvořena za účelem poškození té či oné strany v současném hektickém koaličním vyjednávání.

Panu primátorovi bychom rádi doporučili, aby se méně věnoval nepodloženým spekulacím, urážkám a obviňováním druhých a více se věnoval práci pro město. 

Subscribe
Upozornit na
70 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Medailí města ocenilo statutární město Liberec trojici osobností. Z rukou primátora Liberce Jaroslava Zámečníka ve středu 31. května převzali ocenění Eva Koudelková za přínos
Zajímavou akci uspořádala Krajská vědecká knihovna v Liberci při příležitosti oslav konce Druhé světové války. Čtvrtého května zahájí vernisáží venkovní výstavu o osudech parašutistů výsadku Antimony,
Úvěr na 750 milionů, dalších 450 mil. z nejistých zdrojů a překopané i to, co funguje a co návštěvníci Libereckého bazénu oceňují.
Poslanecká sněmovna v pátek 21. dubna 2023 ve třetím čtení schválila zákon o ochraně oznamovatelů, který vychází z evropské směrnice. Návrh zákona předložil ministr
Korupce je závažným celospolečenským problémem, který zasahuje a ovlivňuje všechny vrstvy společenského života. Pokud jste se setkali s korupčním jednáním nebo třeba „jen“ s netransparentním jednáním státní správy či samosprávy, ať už ze strany politiků nebo úředníků, můžete nám to napsat prostřednictvím tohoto formuláře. My se Vaším podnětem budeme zabývat a dáme Vám zpětnou vazbu.