Hlasující v anketě se v mírné převaze přiklonili k obavám ze změn na radnici

Poslední měsíc měli naši čtenáři možnost hlasovat v anketě, která se jich ptala na probíhající změny na liberecké radnici. Ač docházelo v anketě k opakovaným hlasováním, zejména ze strany odpůrců změn, nakonec výsledek nebyl úplně jednoznačný jako jindy. Nyní mohou naši čtenáři hlasovat v anketě nové, která se jich ptá, nakolik má radnice platit soukromá média, aby o ní referovala.

V anketě mezi prvním květnovým a prvním červnovým týdnem hlasovalo 360 lidí. 151 lidí označilo současné změny v úřednických postech za politické čistky. Zde je ale potřeba dodat, že právě k této variantě se nejvíce hlasovalo ze stejných IP adres či serverů, které mění IP adresy, což bohužel náš redakční systém umožňuje. 54 lidí poté vyslovilo obavu, aby změny v postech neohrozily chod úřadu.

139 hlasujících se vyjádřilo jasně pro změny na radnici, která je dle nich potřebuje jako sůl. Jako normální personální výměny probíhající proces označilo 9 hlasujících. Pouhých 7 účastníků ankety nemělo na věc jasný názor.

Tyto výsledky ankety i způsob hlasování některých čtenářů ukazují, že otázka skutečně ťala do živého. Zároveň ve výsledcích krystalizuje polarita názorů na tuto problematiku.

Dneškem počínaje mohou čtenáři hlasovat v anketě, která reflektuje jiné aktuální dění, respektive kauzu z prostředí liberecké politiky.

Poté, co vyšlo najevo, že město si za téměř půl milionu platilo soukromé televizní vysílání, se ptáme našich čtenářů – Má si město platit propagaci u soukromých médií?

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Nutnost opravy střechy Lidových sadů byla před dvěma lety jedním z argumentů, který měl sloužit ospravedlnění změny majitele liberecké zoo z města na kraj.
Jan Sviták ze Starostů pro Liberecký kraj je v regionu po hejtmanu Martinu Půtovi politickou šarží číslo dvě. Je statutárním náměstkem hejtmana, ale i
Kiosek u Dětského koutku za 8 milionů? Tento plán liberecké zoo zvedl některé ze zastupitelů ze židle. Liberec totiž přispívá Libereckému kraji na investice
Plánovaná rekonstrukce Lidových sadů v Liberci bude výrazně dražší. Ještě tento rok se počítalo s částkou zhruba 184 milionů korun, dnes je cena rekonstrukce