Hlasující v anketě se v mírné převaze přiklonili k obavám ze změn na radnici

Poslední měsíc měli naši čtenáři možnost hlasovat v anketě, která se jich ptala na probíhající změny na liberecké radnici. Ač docházelo v anketě k opakovaným hlasováním, zejména ze strany odpůrců změn, nakonec výsledek nebyl úplně jednoznačný jako jindy. Nyní mohou naši čtenáři hlasovat v anketě nové, která se jich ptá, nakolik má radnice platit soukromá média, aby o ní referovala.

V anketě mezi prvním květnovým a prvním červnovým týdnem hlasovalo 360 lidí. 151 lidí označilo současné změny v úřednických postech za politické čistky. Zde je ale potřeba dodat, že právě k této variantě se nejvíce hlasovalo ze stejných IP adres či serverů, které mění IP adresy, což bohužel náš redakční systém umožňuje. 54 lidí poté vyslovilo obavu, aby změny v postech neohrozily chod úřadu.

139 hlasujících se vyjádřilo jasně pro změny na radnici, která je dle nich potřebuje jako sůl. Jako normální personální výměny probíhající proces označilo 9 hlasujících. Pouhých 7 účastníků ankety nemělo na věc jasný názor.

Tyto výsledky ankety i způsob hlasování některých čtenářů ukazují, že otázka skutečně ťala do živého. Zároveň ve výsledcích krystalizuje polarita názorů na tuto problematiku.

Dneškem počínaje mohou čtenáři hlasovat v anketě, která reflektuje jiné aktuální dění, respektive kauzu z prostředí liberecké politiky.

Poté, co vyšlo najevo, že město si za téměř půl milionu platilo soukromé televizní vysílání, se ptáme našich čtenářů – Má si město platit propagaci u soukromých médií?

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Liberecký kraj je velkým stavebním firmám nakloněn. Dodavatelům silničních staveb vyplatí kraj za loňský rok navíc 68,26 milionu korun ve srovnání s tím, co
Vedení Liberce usiluje o vybudování kompostárny v Chotyni. Jak ale ukázal seminář pro zastupitele, který k tomuto tématu minulý týden svolal primátor Jaroslav Zámečník
Tragická dopravní nehoda, při které na dopravně vytížené Švermově ulici před čtrnácti dny zemřela chodkyně, měla svůj počátek v lyžařském areálu na Ještědu, kde
Další ze symbolů slavné éry Liberce jde k zemi. Město se dlouhé roky nestaralo o budovu restaurace a vinárny v areálu LVT, na Masarykově